21 marca - Pierwszy dzień wiosny

Pomimo tego, że 21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna, pogoda jednak nas zbytnio nie rozpieszczała. Z okazji powitania zbliżającej się najpiękniejszej pory roku uczniowie naszej szkoły przygotowali ogólnoszkolne spotkanie pod hasłem „Dzień Wiosny 2018”. Wszystkie klasy i oddziały przedszkolne przygotowały pomysłowe prezentacje pod hasłami” „Wiosna nie musi być kobietą” oraz „Wiosnę mamy nie tylko w głowie, ale też – na głowie”, które widzowie nagrodzili gromkimi brawami. Uczniowie klas: 1, 3 i 5 zaśpiewali wesołe piosenki. Pozostało nam tylko czekać na przyjście wiosny w przyrodzie. Dziękujemy rodzicom uczniów za pomoc w przygotowaniu wspaniałych strojów i przepięknych fryzur uczniów, dzięki którym w tym dniu nasza szkoła była pełna optymizmu i radości.

Opublikowano: 22 marca 2018 19:22