19 grudnia - Spotkanie bożonarodzeniowe w zerówce

„Leć kolędo w świat, niech cię niesie wiatr,

Leć kolędo do ludzi, by w nich radość obudzić,

Bo narodził się Jezus Nasz.”

Kolejnym bardzo ważnym punktem spotkania, było przypomnienie symboliki szopki bożonarodzeniowej. Dzieci malując porcelanowe odlewy wspólnie z rodzicami omawiały postacie, jakie znajdowały się przy żłóbku. Sześciolatki doskonale rozpoznawały i pięknie pokolorowały wszystkie elementy szopki.

Na koniec spotkania Pan Dyrektor złożył wszystkim uczestnikom życzenia świąteczno-noworoczne.

Podczas dzisiejszego dnia w niejednym oku zakręciła się łza radości. Wśród wielu nawiązała się nić przyjaźni. Myślimy, że takie spotkania znajdą miejsce w tradycji naszej szkoły i za rok znów je powtórzymy. Wychowawczyni serdecznie dziękuje rodzicom za zaangażowanie w dzisiejszą uroczystość.

Zdrowych, spokojnych, wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą zerówkowicze wraz z wychowawcą.

Opublikowano: 19 grudnia 2018 18:14