23 stycznia- Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w grupie przedszkolnej 3,4-latków

Z okazji święta Babci i Dziadka, dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej przygotowały dla swoich gości wiele miłych niespodzianek i atrakcji. Były to nie tylko wiersze, piosenki, prezenty lecz również pokaz różnorodnych form tanecznych, począwszy od polki, walca po taniec współczesny. Wnuczęta bardzo  starały się, aby jak najpiękniej wyrazić swoją miłość i szacunek do ukochanych osób. Śmiało i odważnie zaprezentowały  program artystyczny, który nadał tej uroczystości wyjątkowy charakter.

Miła i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu, w które zaangażowali się również rodzice przygotowując słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie chętnie włączyli się we wspólną zabawę w kole, czym sprawili swoim wnukom ogromną radość.

Bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za ich obecność, rodzinną atmosferę oraz ciepłe słowa podziękowania.

Opublikowano: 23 stycznia 2019 22:37