4 czerwca – Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „ Szlachetne zdrowie”

W dniu 4 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „ Szlachetne zdrowie”. Imprezę zorganizowano  w ramach programu „ Trzymaj formę”. Organizatorami konkursu były panie: Ewa Bedlechowicz,  Wiesława Błasińska i Beata  Smędzik. W konkursie udział wzięli uczniowie z klasy : 4, 5a, 5b i 6. O tym, że zdrowie jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka, wiemy wszyscy i żeby cieszyć się nim jak najdłużej, musimy o nie zadbać już od najmłodszych lat. Uczestnicy konkursu, recytując wiersze, których tematem było szeroko pojęte zdrowie, dali nam wiele wskazówek, co należy robić, a czego unikać, aby być zdrowym.

Przyznano następujące nagrody:

I miejsce – Anna Jaguścik z klasy 6

II miejsce – Kinga Jasińska z klasy 5a

III miejsce – Marta Krawczyk i Kuba Orlik z klasy 6

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy zwycięzcom  wspaniałych prezentacji.

Opublikowano: 04 czerwca 2019 19:54