27 listopada – Podsumowanie Programu „100 tys. drzew na stulecie Województwa Łódzkiego”

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy działanie zainicjowane przez Samorząd Województwa Łódzkiego, związane z Międzynarodowym Dniem Drzewa. W najbliższym otoczeniu szkoły posadzonych zostało 167 drzew i krzewów, które otrzymaliśmy bezpłatnie od Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy. Dziękujemy pracownikom Przedborskiego Parku Krajobrazowego za dobór i dostarczenie roślin.

Nowe nasadzenia były okazją do przeprowadzenia gruntownej pielęgnacji już istniejących roślin ozdobnych. W prace zorganizowane przez nauczycieli: p. Elżbietę Olczyk i p. Agnieszkę Wróblewską szczególnie zaangażowali się uczniowie z klas VIII, VII i VI b.

Opublikowano: 27 listopada 2019 18:59