29 listopada – Dzień Postaci z Bajek

29 listopada panie: Justyna Podsadna, Ewa Bedlechowicz i Magdalena Kot zorganizowały w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. „W krainie bajek” w wykonaniu rodziców, przedszkolaków i uczniów. Następnie odbyły się zabawy i konkursy dotyczące znajomości bajek. Dzieci rozwiązywały zagadki, układały puzzle, rozpoznawały bajkę po rekwizycie. Były muzyczne zgadywanki, zabawy ruchowe oraz prezentacja kostiumów.

Dzieci świetnie radziły sobie z zadaniami, wykazały się znajomością bajek. Wykonały prace plastyczne na konkurs pt. „Moja ulubiona postać z bajki”, którego wyniki zostaną ogłoszone w najbliższym czasie. Rodzicom dziękujemy za udział w przedstawieniu, odwagę i poświęcony czas. Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne.

Opublikowano: 01 grudnia 2019 18:00