14 lutego - Poczta Walentynowa w naszej szkole

Jak co roku również i w tym z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole ruszyła poczta walentynkowa. Przedszkolaki zaangażowały się i przygotowały kolorową skrzynkę na listy, która została postawiona w świetlicy. Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły mogli wrzucać do niej listy, kartki, serduszka itp. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

W piątek 14 lutego poczta walentynkowa została rozdzielona i doręczona adresatom w poszczególnych klasach. Funkcje listonoszek pełniły: Oliwia Łysiak i Katarzyna Wilk. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Najwięcej walentynek trafiło do najmłodszych klas. Prócz uczniów kartkami zostali obdarowani także nauczyciele.

Opublikowano: 17 lutego 2020 09:09